0.12 €
bez DPH
Prázdna kartička ISO 0,76mm
Kartička veľkosti kreditnej karty určená pre potlač v tlačiarňach kreditných kariet. ISO rozmery, hrúbka 0,76mm, laminovaná, lesklá. Kusový odber.

45 €
bez DPH
Prázdna kartička ISO 0,76mm/500ks
Kartička veľkosti kreditnej karty určená pre potlač v tlačiarňach kreditných kariet. ISO rozmery, hrúbka 0,76mm, laminovaná, lesklá. Odber iba celé balenie 500ks.

100 €
bez DPH
Prázdna kartička ISO čierna
Kartička veľkosti kreditnej karty určená pre potlač v tlačiarňach kreditných kariet. ISO rozmery, čiernej farby. Odber celé balenie 500ks.

0.3 €
bez DPH
Prázdna kartička ISO HICO
Kartička veľkosti kreditnej karty určená pre potlač v tlačiarňach kreditných kariet. ISO rozmery,biela, laminovaná, lesklá, magnetický pásik HICO.

0.25 €
bez DPH
Prázdna kartička ISO LOCO
Kartička veľkosti kreditnej karty určená pre potlač v tlačiarňach kreditných kariet. ISO rozmery,biela, laminovaná, lesklá, magnetický pásik LOCO.

0.09 €
bez DPH
Prázdna kartička ISO s podpisovým pásikom
Kartička veľkosti kreditnej karty určená pre potlač v tlačiarňach kreditných kariet. ISO rozmery, podpisové pole, laminovaná, lesklá. Odber celé balenie.

0.52 €
bez DPH
Prázdna kartička ISO samolepiaca
Kartička veľkosti kreditnej karty určená pre potlač v tlačiarňach kreditných kariet. ISO rozmery,potlačiteľná z jednej strany, biela, laminovaná, lesklá.

26 €
bez DPH
Prázdna kartička ISO strieborná
Kartička veľkosti kreditnej karty určená pre potlač v tlačiarňach kreditných kariet. ISO rozmery, striebornej farby. Odber celé balenie 100ks.

26 €
bez DPH
Prázdna kartička ISO zlatá
Kartička veľkosti kreditnej karty určená pre potlač v tlačiarňach kreditných kariet. ISO rozmery, zlatej farby. Odber celé balenie 100ks.
Predávame kompletný sortiment značiek TSC, TOSHIBA, TEC, ZEBRA, SATO, CAB. Kvôli prehľadnosti sú uvedené iba základné modely (ceny modelov s príslušenstvom ako sú: odlepovače etikiet, rezačky, navíjače, iné rozhrania a pod. pošleme na vyžiadanie), preto ak ste nenašli čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať pre cenovú ponuku presne podľa Vašich požiadaviek.

Právo na chyby, omyly a zmeny cien alebo vyobrazenia vyhradené.